Órarend

---------Hétfő---------- ----------Kedd---------- ---------Szerda--------- -------Csütörtök------- ---------Péntek--------- ---------Szombat--------- ---------Vasárnap---------
07:00
Rénes Szilvi
Alakformáló
07:00
08:00
Kovács Gabi
Fitball alakformáló
07:00
08:00
Rénes Szilvi
Alakformáló
07:00
08:00
Kovács Gabi
Spinning
07:00
08:00
08:00
Kovács Gabi
Gerinctréning
08:00
09:00
Rénes Szilvi
Alakformáló
08:00
09:00
Pörzse Ildi
Alakformáló
08:00
09:00
Rénes Szilvi
Alakformáló
08:00
09:00
Pörzse Ildi
Alakformáló
08:00
09:00
Pörzse Ildi
Kondi
08:00
09:30
Pörzse Ildi
Kondi stretching
08:00
09:30
09:00
Lizák-Radácsi Emese
Alakformáló
09:00
10:00
Zentai Kati
Alakformáló
09:00
10:00
ELMARAD
Pörzse Ildi
Alakformáló
09:00
10:00
Zentai Kati
Alakformáló
09:00
10:00
ELMARAD
10:00
11:00
12:00
Kondor Tünde
BodyArt Basic
12:15
13:15
Kondor Tünde
BodyArt Basic
12:15
13:15
ELMARAD
13:00
14:00
15:00
16:00
Megyeri Hajni
Alakformáló
16:00
17:00
ELMARAD
17:00
Kovács Gabi
Zsírégető Step
17:00
18:00
Kovács Gabi
Gymstick
17:00
18:00
Eszközhasználati díj 300 Ft edzőnek fizetendő
Megyeri Hajni
Zsírégető
17:00
18:00
Kovács Gabi
Zsírégető step
17:00
18:00
Megyeri Hajni
Gerincjóga
17:00
18:00
ELMARAD

Juhász-Fekete Zsuzsi
DO-IN Japán Jóga
17:00
18:00
Jó idő esetén szabadtéri
18:00
Tóth Évi
ZUMBA
18:00
19:00
Kiegészítőjegy szükséges 600 Ft

Janik Zsolt
AIKIDO
18:30
20:00
Külön díjszabású

Vadai István
Hobbi ökölvívás
19:00
20:30
Külön díjszabású

Czina Kriszti
Deep work/BodyArt
20:45
22:00
Kovács Gabi
Zsírégető step
18:00
19:00

Juhász-Fekete Zsuzsi
DO-IN Japán Jóga
18:00
19:00
Jó idő esetén szabadtéri
Megyeri Hajni
Dinamikus jóga
18:00
19:00
Lizák-Radácsi Emese
TRX
18:00
19:00

Janik Zsolt
AIKIDO
18:30
20:00
Külön díjszabású

Vadai István
Hobbi ökölvívás
19:00
20:30
Külön díjszabású
Pörzse Ildi
Alakformáló
18:00
19:00
19:00
Tóth Ildi
Spinning
19:00
20:00
Tóth IldiBejelentkezéssel
Tóth Ildi
Spinning
19:00
20:00
Tóth Ildi
Spinning
19:00
20:00
Tóth IldiBejelentkezéssel
20:00
Tóth Ildi
Spinning
20:00
21:00
Tóth Ildi
Spinning
20:00
21:00
21:00

---------Hétfő----------

  • Kovács Gabi Gerinctréning
    08:00 - 09:00
  • Lizák-Radácsi Emese Alakformáló
    09:00 - 10:00
  • Kovács Gabi Zsírégető Step
    17:00 - 18:00
  • Tóth Évi ZUMBA
    18:00 - 19:00
  • Janik Zsolt AIKIDO
    18:30 - 20:00
  • Vadai István Hobbi ökölvívás
    19:00 - 20:30
  • Czina Kriszti Deep work/BodyArt
    20:45 - 22:00

----------Kedd----------

  • Rénes Szilvi Alakformáló
    07:00 - 08:00
  • Rénes Szilvi Alakformáló
    08:00 - 09:00
  • Zentai Kati Alakformáló
    09:00 - 10:00
  • Kondor Tünde BodyArt Basic
    12:15 - 13:15
  • Kovács Gabi Gymstick
    17:00 - 18:00
  • Kovács Gabi Zsírégető step
    18:00 - 19:00
  • Juhász-Fekete Zsuzsi DO-IN Japán Jóga
    18:00 - 19:00
  • Tóth Ildi Spinning
    19:00 - 20:00
  • Tóth Ildi Spinning
    20:00 - 21:00

---------Szerda---------

  • Kovács Gabi Fitball alakformáló
    07:00 - 08:00
  • Pörzse Ildi Alakformáló
    08:00 - 09:00
  • Pörzse Ildi Alakformáló
    09:00 - 10:00
  • Megyeri Hajni Zsírégető
    17:00 - 18:00
  • Megyeri Hajni Dinamikus jóga
    18:00 - 19:00
  • Tóth Ildi Spinning
    19:00 - 20:00
  • Tóth Ildi Spinning
    20:00 - 21:00

-------Csütörtök-------

  • Rénes Szilvi Alakformáló
    07:00 - 08:00
  • Rénes Szilvi Alakformáló
    08:00 - 09:00
  • Kovács Gabi Zsírégető step
    17:00 - 18:00
  • Lizák-Radácsi Emese TRX
    18:00 - 19:00
  • Janik Zsolt AIKIDO
    18:30 - 20:00
  • Vadai István Hobbi ökölvívás
    19:00 - 20:30

---------Péntek---------

  • Kovács Gabi Spinning
    07:00 - 08:00
  • Pörzse Ildi Alakformáló
    08:00 - 09:00
  • Zentai Kati Alakformáló
    09:00 - 10:00
  • Kondor Tünde BodyArt Basic
    12:15 - 13:15
  • Megyeri Hajni Alakformáló
    16:00 - 17:00
  • Megyeri Hajni Gerincjóga
    17:00 - 18:00
  • Juhász-Fekete Zsuzsi DO-IN Japán Jóga
    17:00 - 18:00
  • Pörzse Ildi Alakformáló
    18:00 - 19:00
  • Tóth Ildi Spinning
    19:00 - 20:00

---------Szombat---------

  • Pörzse Ildi Kondi
    08:00 - 09:30

---------Vasárnap---------

  • Pörzse Ildi Kondi stretching
    08:00 - 09:30
No events available!