Órarend

---------Hétfő---------- ----------Kedd---------- ---------Szerda--------- -------Csütörtök------- ---------Péntek--------- ---------Szombat--------- ---------Vasárnap---------
07:00
Hadics Ancsa
Alakformáló
07:00
08:00
Bimbó Bea
Spinracing
07:00
08:00

Janik Zsolt
Női önvédelem
07:30
09:00

Hadics Ancsa
Intervall alakformáló
08:00
09:00
Kovács Gabi
Fitball Alakformáló
07:00
08:00
Bimbó Bea
TRX
07:00
08:00

Janik Zsolt
Női önvédelem
07:30
09:00

Hadics Ancsa
Kondi
08:00
09:00
Kovács Gabi
Spinning
07:00
08:00
Kovács GabiBejelentkezéssel
08:00
Kovács Gabi
Gerinctréning
08:00
09:00
Pörzse Ildi
Alakformáló
08:00
09:00
Pörzse Ildi
Alakformáló
08:00
09:00
Pörzse Ildi
Kondi
08:00
09:30
Pörzse Ildi
Kondi stretching
08:00
09:30
09:00
Hadics Ancsa
Alakformáló
09:00
10:00
Zentai Kati
Alakformáló
09:00
10:00
Pörzse Ildi
Alakformáló
09:00
10:00
Hadics Ancsa
Body toning
09:00
10:00
Pörzse Ildi
Alakformáló
09:00
10:00
10:00
Kósa-Németh Csilla
Babás spining
10:00
11:00
Kósa-Németh CsillaBejelentkezéssel Külön díjszabású
Kósa-Németh Csilla
Babás spining
10:00
11:00
Kósa-Németh CsillaBejelentkezéssel Külön díjszabású
Vörösmarty Edit
Gyógytorna
10:00
11:00
Tungli Katalin helyettesít 9:45-10:45
Vörösmarty EditKülön díjszabású
11:00
Privát óra
11:00
12:00
Privát óra
11:00
12:00
Privát óra
11:00
12:00
12:00
Hadics Ancsa
Kondi
12:15
13:15
Hadics Ancsa
Alakformáló
12:15
13:15
13:00
14:00
15:00
16:00
Megyeri Hajni
Alakformáló
16:00
17:00
17:00
Kovács Gabi
Zsírégető step
17:00
18:00
Kovács GabiBejelentkezéssel

Janik Zsolt
Női önvédelem
17:00
18:30
Janik ZsoltKülön díjszabású

Bimbó Bea
TRX
18:00
19:00

Janik Zsolt
Aikido
18:30
20:00
Janik ZsoltKülön díjszabású

Vadai István
Box
19:00
20:30
Vadai IstvánKülön díjszabású

Czina Kriszti
Deep work / Body Art
20:45
22:00
Tóth Ildi helyettesít
Czina KrisztiKülön díjszabású
Kovács Gabi
Gymstick
17:00
18:00
Kovács GabiBejelentkezéssel Külön díjszabású!
Kovács Gabi
Funkcionális tréning
17:00
18:00
Kovács Gabi
Zsírégető step
17:00
18:00
Kovács GabiBejelentkezéssel

Janik Zsolt
Női önvédelem
17:00
18:30
Janik ZsoltKülön díjszabású

Radácsi Emese
TRX
18:00
19:00

Janik Zsolt
Aikido
18:30
20:00
Janik ZsoltKülön díjszabású

Vadai István
Box
19:00
20:30
Vadai IstvánKülön díjszabású
Hadics Ancsa
Zsírégető
17:00
18:00
18:00
Kovács Gabi
Full step
18:00
19:00
Kovács GabiBejelentkezéssel
Megyeri Hajni
Zsírégető
18:00
19:00
Pörzse Ildi
Kondi
18:00
19:00
19:00
Tóth Ildi
Spinning
19:00
20:00
Tóth IldiBejelentkezéssel
Megyeri Hajni
Gerincjóga
19:00
20:00
Tóth Ildi
Spinning
19:00
20:00
Tóth IldiBejelentkezéssel
20:00
Tóth Ildi
Spinning
20:00
21:00
Tóth IldiBejelentkezéssel
Tóth Ildi
Spinning
20:00
21:00
Tóth IldiBejelentkezéssel
Tóth Ildi
Spinning
20:00
21:00
Tóth IldiBejelentkezéssel
21:00

---------Hétfő----------

  • Hadics Ancsa Alakformáló
    07:00 - 08:00
  • Kovács Gabi Gerinctréning
    08:00 - 09:00
  • Hadics Ancsa Alakformáló
    09:00 - 10:00
  • Privát óra
    11:00 - 12:00
  • Kovács Gabi Zsírégető step
    17:00 - 18:00
  • Janik Zsolt Női önvédelem
    17:00 - 18:30
  • Bimbó Bea TRX
    18:00 - 19:00
  • Janik Zsolt Aikido
    18:30 - 20:00
  • Vadai István Box
    19:00 - 20:30
  • Czina Kriszti Deep work / Body Art
    20:45 - 22:00

----------Kedd----------

  • Bimbó Bea Spinracing
    07:00 - 08:00
  • Janik Zsolt Női önvédelem
    07:30 - 09:00
  • Hadics Ancsa Intervall alakformáló
    08:00 - 09:00
  • Zentai Kati Alakformáló
    09:00 - 10:00
  • Kósa-Németh Csilla Babás spining
    10:00 - 11:00
  • Hadics Ancsa Kondi
    12:15 - 13:15
  • Kovács Gabi Gymstick
    17:00 - 18:00
  • Kovács Gabi Full step
    18:00 - 19:00
  • Tóth Ildi Spinning
    19:00 - 20:00
  • Tóth Ildi Spinning
    20:00 - 21:00

---------Szerda---------

  • Kovács Gabi Fitball Alakformáló
    07:00 - 08:00
  • Pörzse Ildi Alakformáló
    08:00 - 09:00
  • Pörzse Ildi Alakformáló
    09:00 - 10:00
  • Privát óra
    11:00 - 12:00
  • Kovács Gabi Funkcionális tréning
    17:00 - 18:00
  • Megyeri Hajni Zsírégető
    18:00 - 19:00
  • Megyeri Hajni Gerincjóga
    19:00 - 20:00
  • Tóth Ildi Spinning
    20:00 - 21:00

-------Csütörtök-------

  • Bimbó Bea TRX
    07:00 - 08:00
  • Janik Zsolt Női önvédelem
    07:30 - 09:00
  • Hadics Ancsa Kondi
    08:00 - 09:00
  • Hadics Ancsa Body toning
    09:00 - 10:00
  • Kósa-Németh Csilla Babás spining
    10:00 - 11:00
  • Kovács Gabi Zsírégető step
    17:00 - 18:00
  • Janik Zsolt Női önvédelem
    17:00 - 18:30
  • Radácsi Emese TRX
    18:00 - 19:00
  • Janik Zsolt Aikido
    18:30 - 20:00
  • Vadai István Box
    19:00 - 20:30

---------Péntek---------

  • Kovács Gabi Spinning
    07:00 - 08:00
  • Pörzse Ildi Alakformáló
    08:00 - 09:00
  • Pörzse Ildi Alakformáló
    09:00 - 10:00
  • Privát óra
    11:00 - 12:00
  • Hadics Ancsa Alakformáló
    12:15 - 13:15
  • Megyeri Hajni Alakformáló
    16:00 - 17:00
  • Hadics Ancsa Zsírégető
    17:00 - 18:00
  • Pörzse Ildi Kondi
    18:00 - 19:00
  • Tóth Ildi Spinning
    19:00 - 20:00
  • Tóth Ildi Spinning
    20:00 - 21:00

---------Szombat---------

  • Pörzse Ildi Kondi
    08:00 - 09:30
  • Vörösmarty Edit Gyógytorna
    10:00 - 11:00

---------Vasárnap---------

  • Pörzse Ildi Kondi stretching
    08:00 - 09:30
No events available!