Órarend

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07:00
Rénes Szilvi
Alakformáló
07:00
08:00
Rénes Szilvi
Alakformáló
07:00
08:00
Kovács Gabi
Fitball alakformáló
07:00
08:00
Rénes Szilvi
Alakformáló
07:00
08:00
Kovács Gabi
Spinning
07:00
08:00
08:00
Kovács Gabi
Core Training
08:00
09:00
Rénes Szilvi
Alakformáló
08:00
09:00
Pörzse Ildi
Alakformáló
08:00
09:00
Rénes Szilvi
Alakformáló
08:00
09:00
Pörzse Ildi
Alakformáló ELMARAD
08:00
09:00
Pörzse Ildi
Kondi ELMARAD
08:00
09:00
Pörzse Ildi
Kondi stretching ELMARAD
08:00
09:30
09:00
Zentai Kati
Alakformáló
09:00
10:00
Pörzse Ildi
Alakformáló
09:00
10:00
Zentai Kati
Alakformáló
09:00
10:00
Zentai Kati
Alakformáló
09:00
10:00
10:00
Berkes Boglárka
Spinning
10:00
11:00
11:00
Privát óra
11:00
12:00
Privát óra
11:00
12:00
Privát óra
11:00
12:00
Privát óra
11:00
12:00
Rénes Szilvi
Alakformáló+Elengedés meditáció
11:00
12:30
12:00
Megyeri Hajni
Gerinctréning
12:10
13:10
Megyeri Hajni
Alakformáló
12:10
13:10
13:00
14:00
15:00
16:00
Varga Attila Saario Akadémia
Gyermek önvédelem
16:00
17:00
Varga Attila Saario Akadémia
Gyermek önvédelem
16:00
17:00
17:00
Kovács Gabi
Zsírégető Step
17:00
18:00
Kovács Gabi
Gymstick
17:00
18:00
Eszközhasználati díj 300 Ft Edzőnek fizetendő
Megyeri Hajni
Zsírégető
17:00
18:00
Kovács Gabi
Zsírégető step
17:00
18:00
Megyeri Hajni
Gerincjóga
17:00
18:00
18:00
Tóth Évi
ZUMBA
18:00
19:00
Kiegészítő jegy: 600 FT
Kovács Gabi
Zsírégető step
18:00
19:00
Megyeri Hajni
Dinamikus jóga
18:00
19:00
Pörzse Ildi
Alakformáló ELMARAD
18:00
19:00
19:00
Vadai István
Hobbi ökölvívás
19:00
20:30
Külön díjszabású
Tóth Ildi
Spinning
19:00
20:00
Tóth Ildi
Spinning
19:00
20:00
Vadai István
Hobbi ökölvívás
19:00
20:30
Külön díjszabású
Tóth Ildi
Spinning
19:00
20:00
20:00

Hétfő

  • Rénes Szilvi Alakformáló
    07:00 - 08:00
  • Kovács Gabi Core Training
    08:00 - 09:00
  • Privát óra
    11:00 - 12:00
  • Megyeri Hajni Gerinctréning
    12:10 - 13:10
  • Kovács Gabi Zsírégető Step
    17:00 - 18:00
  • Tóth Évi ZUMBA
    18:00 - 19:00
  • Vadai István Hobbi ökölvívás
    19:00 - 20:30

Kedd

  • Rénes Szilvi Alakformáló
    07:00 - 08:00
  • Rénes Szilvi Alakformáló
    08:00 - 09:00
  • Zentai Kati Alakformáló
    09:00 - 10:00
  • Privát óra
    11:00 - 12:00
  • Varga Attila Saario Akadémia Gyermek önvédelem
    16:00 - 17:00
  • Kovács Gabi Gymstick
    17:00 - 18:00
  • Kovács Gabi Zsírégető step
    18:00 - 19:00
  • Tóth Ildi Spinning
    19:00 - 20:00

Szerda

  • Kovács Gabi Fitball alakformáló
    07:00 - 08:00
  • Pörzse Ildi Alakformáló
    08:00 - 09:00
  • Pörzse Ildi Alakformáló
    09:00 - 10:00
  • Privát óra
    11:00 - 12:00
  • Megyeri Hajni Zsírégető
    17:00 - 18:00
  • Megyeri Hajni Dinamikus jóga
    18:00 - 19:00
  • Tóth Ildi Spinning
    19:00 - 20:00

Csütörtök

  • Rénes Szilvi Alakformáló
    07:00 - 08:00
  • Rénes Szilvi Alakformáló
    08:00 - 09:00
  • Zentai Kati Alakformáló
    09:00 - 10:00
  • Privát óra
    11:00 - 12:00
  • Megyeri Hajni Alakformáló
    12:10 - 13:10
  • Varga Attila Saario Akadémia Gyermek önvédelem
    16:00 - 17:00
  • Kovács Gabi Zsírégető step
    17:00 - 18:00
  • Vadai István Hobbi ökölvívás
    19:00 - 20:30

Péntek

  • Kovács Gabi Spinning
    07:00 - 08:00
  • Pörzse Ildi Alakformáló ELMARAD
    08:00 - 09:00
  • Zentai Kati Alakformáló
    09:00 - 10:00
  • Megyeri Hajni Gerincjóga
    17:00 - 18:00
  • Pörzse Ildi Alakformáló ELMARAD
    18:00 - 19:00
  • Tóth Ildi Spinning
    19:00 - 20:00

Szombat

  • Pörzse Ildi Kondi ELMARAD
    08:00 - 09:00
  • Berkes Boglárka Spinning
    10:00 - 11:00
  • Rénes Szilvi Alakformáló+Elengedés meditáció
    11:00 - 12:30

Vasárnap

  • Pörzse Ildi Kondi stretching ELMARAD
    08:00 - 09:30
No events available!